مرجع جامع دوره های آموزشی مهارتهای تکمیلی

برخی دوره های ما

سایت مرجع مهارتهای تکمیلی — شماره تماس با ما 01334939 —- مارا دنبال کنید

ALT تصویر

آموزش گیلان

  /  آموزشی   /  چرا باید دوره MBA را بگذرانم

چرا باید دوره MBA را بگذرانم

 

دوره MBA در موسسات آموزش عالی آزاد و مدارس کسب و کار به عنوان یک دوره کوتاه مدت فرصتی است برای یادگیری مهارتهایی که شاید امکان یادگیری آنها را در دانشگاه و یا مراکز دیگری نداشته ایم.

 

فارغ از اینکه رشته تحصیلی شما چیست برای راه اندازی یک کسب و کار و مدیریت آن نیاز به مهارتهایی دارید که شاید امکان دست یابی به آنها از طریق تجربه شخصی و یا دروس دانشگاهی ممکن نباشد. دوره MBA این امکان را به شما می دهد تا با یادگیری مهارتهایی چون برنامه ریزی، مدیریت استراتژیک، بازاریابی، برندسازی، بازاریابی دیجیتال، مدیریت مالی و اصول مذاکرات تجاری و همچنین تیم سازی و رفتار سازمانی به مدیریت بهتر سازمان و راه اندازی کسب و کاری موثر بپردازید.

گذراندن دوره هایی مانند دوره MBA علاوه بر افزایش دانش و مهارتهای شما در زمینه تجارت و مدیریت با توجه به حضور مدیران مختلف در کلاسها به شبکه سازی و ایجاد ارتباطات بهتر شما در محیط تجاری و بازار کمک می کند. این دوره به صورت عملیاتی می تواند نگرش شما را به راه اندازی، چگونگی حضور در بازار و توسعه کسب و کار تغییر دهد.

 

گذراندن دوره MBA امروزه نه یک مزیت بلکه یک الزام است. زیرا با توجه به چالشهای بازار، کم شدن منابع انسانی متخصص با توجه به افزایش کسب و کار ها و رقابت شدید بین مدیران مختلف و کسب و کارهای نوآور استفاده از شیوه های سنتی مدیریت و کسب و کار در واقع اقدام سریع برای شکست کسب و کار محسوب می شود.

داشتن مدرک MBA علاوه بر اینکه ریسک حضور شما در بازار را کاهش می دهد باعث افزایش اعتبار برندشخصی شما شده و مزیت های گوناگون دیگری نیز برای شما به همراه خواهد داشت. حتی اگر خودتان قصد راه اندازی یک کسب و کار را ندارید اخذ گواهینامه معتبر MBA می تواند یک مزیت در استخدام و توسعه فردی شما باشد.

 

اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مرکز آموزشهای تکمیلی گیلان

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور